Төлөөлөгчдийн бүрэн эрхийг хүлээн зөвшөөрөх тухай

2016 -оны 7 -р сарын 6

101

2016 оны 07 сарын 06 өдөр                                   Дугаар 1/01                                     Улаанбаатар хот

 

 

 

 

Төлөөлөгчдийн бүрэн эрхийг

хүлээн зөвшөөрөх тухай

 

 

           

            Монгол Улсын Засаг захиргаа, нутаг дэвсгэрийн нэгж, түүнийн удирдлагын тухай хуулийн 18 дугаар зүйлийн 18.1.1-ийн “а”, Нийслэлийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын Хуралдааны дэгийн 5 дугаар зүйлийн 5.3 дахь хэсгийг тус тус үндэслэн Нийслэлийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлаас ТОГТООХ нь:

 

  1. Нийслэлийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын 2016 оны 06 дугаар сарын 29-ний сонгуулийн дүн, Төлөөлөгчдийн бүрэн эрхийг хүлээн зөвшөөрүүлэх тухай Нийслэлийн сонгуулийн хорооны дарга Ё.Гэрэлчулууны илтгэлийг хэлэлцээд дараах 45 төлөөлөгчийн бүрэн эрхийг хүлээн зөвшөөрч, нэрсийг хавсралтаар баталсугай.

 

 

   

 

ХУРАЛДААНЫ ДАРГА                                      Э.БАТ-ҮҮЛ

Нийслэийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын 2016 оны 07 дугаар сарын 06-ны өдрийн 1/01 дугаар тогтоолын хавсралт

 

НИЙСЛЭЛИЙН ИРГЭДИЙН ТӨЛӨӨЛӨГЧДИЙН ХУРЛЫН ТӨЛӨӨЛӨГЧИҮД

Төлөөлөгчдийн нэрс

Тойргийн дугаар

Намын нэр

1

Лхагвасүрэнгийн НАРАНТУЯА

1-р тойрог

АН

2

Жамсрандоржийн БАТСАЙХАН

2-р тойрог

МАН

3

Жанцангийн БАТБАЯСГАЛАН

3-р тойрог

МАН

4

Цогтоогийн ОДОНТУНГАЛАГ

4-р тойрог

АН

5

Дашнямын МӨНХЖАРГАЛ

5-р тойрог

МАН

6

Шижирбаатарын АНХМАА

6-р тойрог

МАН

7

Түмэндэлгэрийн БАТЦОГТ

7-р тойрог

АН

8

Майнбаярын ТУЛГАТ

8-р тойрог

АН

9

Чулууны ГАНТУЛГА

9-р тойрог

МАН

10

Нацагийн Баярмөнх

10-р тойрог

МАН

11

Борхүүгийн СҮХБААТАР

11-р тойрог

МАН

12

Дашзэгвийн АМАРБАЯСГАЛАН

12-р тойрог

МАН

13

Түдэвийн ЦЭРЭННОРОВ

13-р тойрог

МАН

14

Сайхансамбуугийн ЭРДЭНЭТУУЛ

14-р тойрог

МАН

15

Энхтайваны БАТ-АМГАЛАН

15-р тойрог

МАН

16

Батсуурийн ОТГОНСҮХ

16-р тойрог

МАН

17

Цогтсайханы ТӨРХҮҮ

17-р тойрог

МАН

18

Цэндсүрэнгийн Сандуй

18-р тойрог

МАН

19

Бямбадоржийн ЦОЛМОН

19-р тойрог

МАН

20

Батсүрэнгийн БЯМБАДОРЖ

20-р тойрог

МАН

21

Дагвын БАЯРСАЙХАН

21-р тойрог

МАН

22

Самданнямын МӨНХЧУЛУУН

22-р тойрог

МАН

23

Мягмаржавын ХАЛИУНБАТ

23-р тойрог

МАН

24

Рэнцэндагвын ДАГВА

24-р тойрог

МАН

25

Дашжамцын БАТТУЛГА

25-р тойрог

АН

26

Хандсүрэнгийн ХАТАНБААТАР

26-р тойрог

МАН

27

Даваасүрэнгийн БАДАРСАН

27-р тойрог

АН

28

Оросбаатарын МӨНГӨНШАГАЙ

28-р тойрог

МАН

29

Готовын ТӨМӨРБААТАР

29-р тойрог

МАН

30

Пүрвээгийн БАЯРХҮҮ

30-р тойрог

МАН

31

Цагааны БАЙГАЛМАА

31-р тойрог

МАН

32

Ёндонгийн ЦАЦРАЛТУЯА

32-р тойрог

АН

33

Пүрэвийн Батчимэг

33-р тойрог

АН

34

Банзрагчийн ТҮВШИН

34-р тойрог

АН

35

Жуковын Алдаржавхлан

35-р тойрог

МАН

36

Эрдэнийн БАТ-ҮҮЛ

36-р тойрог

АН

37

Балжиннямын МӨНХБАТ

37-р тойрог

МАН

38

Нацагдоржийн БАТСҮМБЭРЭЛ

38-р тойрог

МАН

39

Шагдаррагчаагийн ҮНЭНБАТ

39-р тойрог

МАН

40

Цэндийн БААТАРХҮҮ

40-р тойрог

АН

41

Мангалжавын ЭРДЭНЭТУЯА

41-р тойрог

МАН

42

Жамсрангийн ЭРДЭНЭБАТ

42-р тойрог

МАН

43

Цэндийн Сандаг-Очир

43-р тойрог

МАН

44

Батсүрэнгийн БАТНАСАН

44-р тойрог

МАН

45

Сайнбуянгийн АМАРСАЙХАН

45-р тойрог

МАН

ХАВСРАЛТ: